Oferty pracy

Foundation for Mitochondrial Medicine

Stań Się Testerem Suplementów Diety!

Czy uwielbiasz eksplorować świat suplementów i odżywek? Czy uważasz się za aktywną osobę, która szuka doskonałych produktów poprawiających zdrowie i formę? Jeżeli tak, mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję. Poszukujemy osoby, która na zasadzie wolontariatu przetestuje nasze produkty i podzieli się swoją opinią z innymi. Możesz dostać nasze odżywki za darmo! Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami poprzez naszą stronę główną!

Specjalista ds. Marketingu B2B

Jesteśmy w trakcie tworzenia dynamicznego zespołu marketingowego skupionego na sektorze B2B i poszukujemy doświadczonego Specjalisty ds. Marketingu B2B. Twoje zadania będą obejmować opracowywanie i wdrażanie kampanii marketingowych, analizę rynku i konkurencji, a także monitorowanie i raportowanie wyników działań marketingowych. Jeżeli posiadasz umiejętność budowania relacji z klientami biznesowymi, chcielibyśmy Cię poznać. Skontaktuj się z nami na naszej stronie kontaktowej.

Team Leader na Linii Produkcyjnej ze Świeżą Żywnością

Szukamy osoby, która dołączy do naszego zespołu jako Team Leader na linii produkcyjnej ze świeżą żywnością. Twoja rola obejmować będzie kierowanie zespołem pracowników, zapewnianie efektywnej pracy, monitorowanie procesu produkcyjnego i zarządzanie zapasami surowców. Jeżeli masz doświadczenie w optymalizacji procesów produkcyjnych, zapraszamy do kontaktu poprzez naszą stronę główną.

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży z Językiem Niemieckim

Jeżeli posługujesz się językiem niemieckim, masz doświadczenie w pozyskiwaniu klientów i jesteś dobrze zorientowany w finansach, mamy dla Ciebie propozycję. Poszukujemy Specjalisty ds. Wsparcia Sprzedaży, który będzie odpowiadać za diagnozowanie i analizę potencjału prospectów, przeprowadzanie prospectingu i researchu internetowego, a także pracę z systemem CRM. Skontaktuj się z nami poprzez naszą stronę kontaktową!

Redaktor Tekstów o Zdrowym Stylu Życia

Jesteśmy w trakcie poszukiwania Redaktora, który będzie tworzył i redagował teksty związane z tematyką zdrowego stylu życia. Jeżeli jesteś zainteresowany branżą zdrowia, urody i fitness, potrafisz twor

zyć angażujące treści i jesteś w stanie dostosować swoje teksty do wytycznych, chcielibyśmy Cię poznać. Skontaktuj się z nami poprzez naszą stronę kontaktową.

Jeżeli jesteś zainteresowany którąś z tych ofert, prosimy o kontakt poprzez naszą stronę. Przyłącz się do nas i przyczyniaj się do tworzenia produktów, które pomagają ludziom prowadzić zdrowszy styl życia!